FAN COIL HORTUMU

ESNEK METAL ÖRGÜLÜ-ÖRGÜSÜZ, İZOLELİ-İZOLESİZ FAN COIL HORTUMLARI

Rijit bağlantının getireceği olası sorunları ortadan kaldırdığı kadar çözümün ekonomik olmasını da sağlayan ESNEK METAL FAN COIL hortumu HVAC sektörüne "alternatif" soluk getiriyor.

ESNEK METAL HORTUM, HVAC uygulamalarında kullanıldığı gibi,gıda işletmelerinde,tersane sektöründe ve petrokimya tesislerinde de çok rahatlıkla kullanılabilir.

ESNEK METAL HORTUM'un esnek yapısı sistemlerinizde herhangi bir ilave fittings-bağlantı elemanı kullanılmasına gerek bırakmaz.

ESNEK METAL hortumun özel kaynak teknolojisi konvansiyonel bağlantı noktalarında nemden kaynaklanması olası muhtemel korozyonun da önüne geçer.

ESNEK METAL HORTUM istenilen uzunlukta hazırlanabildiği için şantiye ihtiyacından kaynaklanan standart kısıtlamaları da ortadan kaldırır.

ESNEK METAL FAN COIL HORTUMU titreşimli ortamlarda esnek yapısı sebebiyle; uzun ömürlü olması da paslanmaz metalden gövdesiyle tercih edilir.

ESNEK METAL ÖRGÜLÜ FAN COIL HORTUMU paslanmaz telden imal edilen örgü sistemiyle yüksek basınç dayanımı da ortaya koymaktadır.

ESNEK METAL FAN COIL HORTUMU elastomerik izolasyonuyla aynı anda hem ısı kaybını da tamamen ortadan kaldırmak hem de yoğuşmayı önleme özelliğine sahiptir.

ESNEK METAL HORTUM ısıtma-soğutma sistemlerinde kombi ve fan coillerde ,radyatör bağlantılarında çok rahatlıkla kullanılmaktadır.

ESNEK METAL FAN COIL HORTUMU RAKOR-NİPEL/RAKOR-RAKOR/NİPEL-NİPEL başlıklarıyla son derece esnek çözümler sunmaktadır.

AYDIN GLOBAL ESNEK METAL HORTUM proje ihtiyacına göre istenilen uzunlukta ve basınç sınıfında üretilebilir.

ESNEK METAL HORTUM pratik,güvenli,kolay montaj imkanı ile ses ve titreşim azaltımı sağlar.

ÖRGÜLÜ-ÖRGÜSÜZ ESNEK METAL HORTUM basınca ve sıcaklığa dayanıklılık gösterir.

ESNEK METAL HORTUMLAR FAN COIL bağlatılarının yanısıra Kombi, Şofben, Termosifon, Sıhhi Tesisat, Güneş Enerji Sistemlerinde tercih edilir.

AYDIN GLOBAL ESNEK METAL FLEX uzun ömürlü ve tam sızdırmazdır.